Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna

O SZKOLE
Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły

Informacje

Z ŻYCIA SZKOŁY
Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl

INTERTELE
 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

Dnia 1  września 2010 roku o godz. 800 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w tutejszym kościele. Następnie wszyscy udali się do szkoły. Pani dyrektor Bogusława Kośmider ciepło i serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości. Zapoznała klasy z przydziałem  wychowawstw. W tym roku wychowawstwa przedstawiają się następująco: oddział przedszkolny – pani Monika Mucha, klasa I i III – pani Joanna Groszek, klasa II – pani Ewa Hubka, klasa IV – pani Halina Warzocha, klasa V – pan Leszek Gałek, klasa VI – pan Bogdan Kruczek.

Powitaliśmy również nową nauczycielkę języka angielskiego  panią Katarzynę Kołodziej.   W sposób szczególny zostali powitani pierwszoklasiści oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.  Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.