Strona w opracowaniu. Wkrótce więcej informacji.

www.splecka.itl.pl

 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprezZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS

 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

Jedno z najpiękniejszych świąt, jakie obchodzimy,  to święto naszych dziadków. Choć przypadają one w porze zimowej (21, 22 styczeń), to są bardzo ciepłe i radosne. Bo komu jak nie dziadkom, poświęcającym nam tyle czułości i serdeczności, jesteśmy winni nasze uśmiechy i podziękowania. To oni przecież mają zawsze schowane łakocie, którymi nas rozpieszczają. Zawsze znajdą dla nas czas i wysłuchają, doradzą. Ileż to razy zwracaliśmy się przecież do nich z naszymi problemami i zmartwieniami. Nigdy nas nie zawiedli, zawsze pomogli, a wracając od nich, mieliśmy uśmiechy na twarzy.

Z tej okazji 2 lutego uczniowie klas 0 – 3 przygotowali wspaniały program artystyczny. Na uroczystość przybyły licznie zaproszone babcie i dziadkowie. Dzieci pięknie ubrane, jak na tę okoliczność przystało, przeżywały bardzo swój występ, na który złożyły się wiersze i piękne piosenki.  Na koniec dzieci odśpiewały wspólnie „100 lat” i wręczyły samodzielnie wykonane piękne laurki. Zwieńczeniem akademii był słodki poczęstunek.