www.splecka.itl.pl

 
 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprezZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS

 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

EGZAMIN SZÓSTOKLASISTÓW

            Każdy egzamin w życiu człowieka jest sprawą ważną i pochłaniającą wiele stresu. Cóż dopiero powiedzieć o tym pierwszym – po szóstej klasie. Tak naprawdę to przecież  nie wiadomo, co to do końca jest i jak to będzie. Tak też było i w tym roku z naszymi szóstoklasistami. Chociaż, kiedy wstawili się do szkoły w pięknych, biało – czarnych  strojach i przed jego rozpoczęciem nie dawali oznak zdenerwowania zapewniając, że jest świetnie i wszystko OK, to przecież wiadomym jest – stres na pewno był w ich młodych serduszkach obecny. Na szczęście wraz z rozpoczęciem się egzaminu szybko minął.

            W tym roku szkolnym do testu kompetencji po szóstej klasie przystąpiło 11 naszych uczniów: Jakub Bęben, Katarzyna Bieszczad, Magdalena Gąska,  Dawid Gruba, Magdalena Grys, Radomir Jakubczyk, Iwona Mazur, Kamil Początek, Dawid Szczygieł, Damian Szostek, Agata Wójcik.

Bogdan Kruczek