www.splecka.itl.pl

 
 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprezZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS

 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

PIKNIK JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 26 marca 2011 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w pikniku języka angielskiego Spring Language Picnic, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Nowym Borku oraz Młodzieżowy Klub Wolontariatu YOUTHTEAM.

Uczniowie mogli zmierzyć swoje językowe możliwości biorąc udział w różnorodnych  konkurencjach. Każda z tych konkurencji łączyła ze sobą naukę z dobrą zabawą. Odwiedzając poszczególne stanowiska edukacyjne, uczestnicy zmagali się z rozmaitymi zadaniami za które otrzymywali punkty. Aby otrzymać ‘piknikowe trofeum’ należało odwiedzić wszystkie stanowiska edukacyjne  i wykonać jak najlepiej powierzone zadanie. Dodatkową niespodzianką, było spotkanie z native speaker’em panem Ernestem Lucasem, który pochodzi z Chicago.

            Dzięki uczestnictwu w projekcie, uczniowie mogli się przekonać, że nauka języka angielskiego może być czymś przyjemnym a zarazem pożytecznym.

Było mnóstwo wspaniałej zabawy i dobrych emocji, za które Organizatorom serdecznie dziękujemy J

Katarzyna Kołodziej