www.splecka.itl.pl

 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprez
UczniowieZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS

 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

 ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

 

Dnia 1 września o godz. 8.00 rozpoczęliśmy Mszą św. w Kościele Parafialnym w Lecce, powitanie nowego roku szkolnego. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na spotkanie do naszej szkoły. Tam pani dyrektor Bogusława Kośmider powitała bardzo serdecznie, po wypoczynku wakacyjnym, grono pedagogiczne, uczniów oraz rodziców. Szczególne powitanie skierowała do najmłodszych dzieci - pięciolatków, którzy będą realizować obowiązek roczne przygotowanie przedszkolne. Przedstawiła również wszystkim zebranym nową nauczycielkę p. Agnieszkę Sochę, która będzie uczyć w klasie I. Następnie, zgodnie z tradycją, pani dyrektor poinformowała uczniów o przydziale wychowawców i przekazała informacje związane z organizacją i funkcjonowaniem szkoły.

Na zakończenie tej uroczystości odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Warto dodać, iż w tak ważnym dla nas dniu dopisała piękna, słoneczna pogoda. Na twarzach wszystkich gościł uśmiech, który świadczył o zapasie energii i chęci do pracy w nowym roku szkolnym 2011/2012.