www.splecka.itl.pl

 

nasza szkoła

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprez
UczniowieZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS
INDYWIDUALIZACJA 


 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

 ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

 

3 września 2012 r. 43 uczniów naszej szkoły oraz 18 dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczęło nowy rok szkolny. Najpierw odbyła się uroczysta msza św. w pobliskim kościele celebrowana przez księdza proboszcza, a następnie wszyscy udali się do szkoły na uroczysty apel. W szkole pani dyrektor Bogusława Kośmider serdecznie powitała wszystkich zebranych, kierując szczególne powitanie do pierwszoklasistów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie  przedstawiła wychowawców klas. W tym roku wychowawstwa przedstawiają się następująco: oddział przedszkolny - pani Ewa Hubka, klasa I - pani Monika Mucha, klasa II i III - pani Joanna Groszek, klasa IV i V - pani Agnieszka Kruczek oraz klasa VI - pani Halina Warzocha.

Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, gdzie zostali zapoznani z planem zajęć na najbliższy rok.

Joanna Groszek