Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna

O SZKOLE
Historia szkoły
Samorząd Uczniowski
Patron

Z ŻYCIA SZKOŁY
Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
 

KONTAKT
splec@splecka.itl.pl

INTERTELE


      

VII PIKNIK RODZINNY

Dnia 30 maja 2010 r. odbył się z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca Piknik Rodzinny organizowany przez Szkołę Podstawową w Lecce i Radę Rodziców.

Z tej okazji w „Grzybku” koło Remizy Strażackiej w Lecce zebrali się mieszkańcy: dzieci, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.

Imprezę rozpoczęła pani dyrektor B. Kośmider witając wszystkich serdecznie i zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Następnie wszyscy podziwiali program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 1 – 6 oraz oddziału przedszkolnego. Dzieci zaprezentowały tańce, wiersze i piosenki. Chociaż na zewnątrz „Grzybka” padał ulewny deszcz, atmosfera była gorąca. Wszyscy włączyli się do wspólnej zabawy. Nie zabrakło też atrakcji: konkursy dla wszystkich chętnych i ciesząca się zawsze dużym powodzeniem loteria fantowa oraz pokazy sprzętu przeciwpożarowego i wozu strażackiego.

Rada Rodziców oferowała kawę, herbatę, słodycze, pieczoną kiełbaskę, zimne napoje i lody.

Impreza tego typu została zorganizowana już po raz siódmy. Została wpisana na stałe w kalendarz imprez szkolnych, gdyż cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim życzliwym osobom i sponsorom, dzięki którym ta impreza się odbyła. Są to: Rada Rodziców, OSP w Lecce, pan Marek Groszek z Białki i pani Maria Murias (właścicielka sklepu w Lecce).

Halina Warzocha