Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna

O SZKOLE
Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły

Informacje

Z ŻYCIA SZKOŁY
Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl

INTERTELE

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ. KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

            Po raz kolejny już zakończyła się ogólnopolska Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Przez cały czas jej trwania byliśmy świadkami „pospolitego ruszenia ludzkich serc”, które bez wątpienia jest fenomenem na skalę całego kraju. Przez te dni mogliśmy obserwować jednoczącą siłę miłości. Te dni były pełne nadziei i wiary w to, że tak naprawdę liczy się tylko to, co można zrobić dla drugiego człowieka.

            Z tej okazji w Gimnazjum w Błażowej odbył się „Konkurs Piosenki Zimowej”, w którym brali udział uczniowie wszystkich szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I, III i VI, które wyśpiewały I i III miejsce. Miejsce I zajęły uczennice klasy VI, przygotowywane przez pana Wojciecha Kruczka. Natomiast uczennice klasy I i III przygotowywane przez panią Ewę Hubkę i panią Joannę Groszek wyśpiewały miejsce III.    

Bogdan Kruczek