www.splecka.itl.pl

 
 

 

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna
 

O SZKOLE

Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły
Informacje
Kalendarz imprez
UczniowieZ ŻYCIA SZKOŁY

 

Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
Pracownia z EFS
INDYWIDUALIZACJA 


 

KONTAKT


splec@splecka.itl.pl 

 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W sobotę 10 września 2011 r. w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej odbył się II Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Programu "Projektor" - wolontariat studencki - "SPORT TWOJĄ SZANSĄ".

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Turnieju była Fundacja Generator Inspiracji wspólnie ze Studentami Politechniki Rzeszowskiej, którzy zaangażowali się w swój idei wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z terenu wsi i małych miast województwa podkarpackiego.

Aktywność sportowa, integracja, budowanie więzi i braterstwa oraz rozwijanie ambicji to główne cele i ideały, które wolontariusze programu przekazują młodym sportowcom biorącym udział w podkarpackim turnieju piłkarskim.

W imprezie tej wzięło udział 16 reprezentacji szkół zgłoszonych w Programie "PROJEKTOR - wolontariat studencki". Naszą szkołę reprezentowało sześciu zawodników: Jakub Bator, Tomasz Kędzior, Dawid Ustrzycki, Mateusz Bieszczad, Filip Cygan, Artur Gruba, opiekunem był p. Leszek Gałek.

Naszej drużynie nie udało się zwyciężyć, ale doceniamy ich zaangażowanie i poświęcenie w tym turnieju. Każdy zawodnik otrzymał nagrodę za udział w zawodach. Wszyscy wrócili do domu bardzo zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażen.