Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lecce

"Szkoła musi być narodowa! Szkoła musi dać dzieciom i młodzieży miłość do Ojczyzny, do kultury domowej, rodzinnej i narodowej. I musi wychowywać w tym duchu..."

Kardynał Stefan Wyszyński

Strona główna

O SZKOLE
Historia szkoły
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Patron
100-lecie szkoły

Informacje

Z ŻYCIA SZKOŁY
Projekt: "Przez aktywność do sukcesu"
Absolwenci
Kalendarz roku szkolnego
 

KONTAKT
splec@splecka.itl.pl

INTERTELE


      

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

            Na ten dzień uczniowie czekają od początku roku. Dwie godziny w klasie, świadectwa, kwiaty, podziękowania i … wakacje!!! To właśnie dzisiaj szkolny dzwonek zadzwonił ostatni raz, a uczniowie będą mieli dwa miesiące wakacji.

            Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w naszej szkole rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Lecce. Następnie przeszliśmy wszyscy do szkoły, gdzie pani dyrektor Bogusława Kośmider gorąco powitała wszystkich zgromadzonych: nauczycieli, uczniów, rodziców. W swoim przemówieniu pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom za naukę, a rodzicom za pracę na rzecz szkoły.

Z kolei przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów. Były gratulacje, oklaski i łzy wzruszenia i radości rodziców. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy VI przedstawili wspaniały program artystyczny, który był jednocześnie forma pożegnania ze szkołą.

Bogdan Kruczek